Raksti mums

* Jāaizpilda obligāti

Piegādes iespējas

Veikals Mūzika katru pasūtījumu cenšas apkalpot pēc iespējas ātrāk! 

Ja izrādās, ka prece vairs nav īslaicīgi pieejama vai kādi citi sarežģījumi - veikals informē klientu par situāciju un piedāvā vai nu atgriezt naudu, vai gaidīt pasūtījuma izpildi. Šis laiks parasti ir dažas dienas līdz divām nedēļām.

Veikals nesazinās ar klientiem telefoniski bez vajadzības. Sistēma automātiski aizsūta klientam rēķinu un pavadzīmi kas apstiprina darījuma esamību. 

Par ātru preču piegādi Latvijas robežās mēs uzskatam 2-3 dienu laikā piegādātu preci. 

Lai tik operatīvi preci izsūtītu, ir vēlams, lai darījums notiktu vienas bankas ietvaros, kas šai gadījumā ir Swedbank

Tāpat apmaksai jānotiek līdz plkst. 12.00  jo plkst. 14.00 ir pēdējā iespēja pieteikt DPD kurjeru. 

DPD kurjers preci piegādā nākamajā dienā pēc izsūtīšanas. 

Brīvdienās un svētku dienās preces netiek izsūtītas! 

DPD. Dynamic Parcel Distribution.  

DPD, viens no vadošajiem standarta un steidzamo sūtījumu piegādātājiem, ik dienas darbojas vairāku desmitu tūkstošu klientu interesēs. Latvijas uzņēmums ir daļa no starptautiskā DPD tīkla, tajā pašā laikā mēs droši varam sevi saukt par vietējā tirgus ekspertu. DPD ir atvērts sadarbībai un komunikācijai gan ar klientiem, gan ar žurnālistiem, kā arī ar potenciālajiem darbiniekiem. Kā mūsdienīgs uzņēmums mēs apzināmies arī savu sociālo atbildību. 

Pickup Paku Bode
  • Pickup Paku Bode priekšrocības ir ērti darba laiki, sūtījumu iespējams saņemt kā darba dienās, tā arī sestdienās un svētdienās.

  • Sūtījuma maksimālais kopgarums 2m (2 platumi + 2 augstumi + garums), kur garākā mala nevar pārsniegt 1m. Maksimālais pakas svars ir 20 kg.

  • Brīdī, kad sūtījums būs nogādāts Pickup Paku Bode punktā, Jūs saņemsiet SMS uz pirkuma brīdī norādīto mobilā tālruņa numuru.

  • Saņemot preci, Jums jāuzrāda personas apliecinošs dokuments (pase, ID karte vai autovadītāja apliecība), kā arī jāparakstās par preces saņemšanu.

  • Sūtījumu izsniedz tikai personai, kuras vārds un uzvārds ir norādīts kā saņēmējs pirkuma brīdī.

  • Sūtījumu varēsiet izņemt 7 kalendāro dienu laikā no SMS saņemšanas brīža.

  • Pakalpojums pieejams tikai privātpersonām.

  • Preces apmaksas veids – priekšapmaksa.

  • Interneta veikala atsūtītais pasūtījuma apstiprinājums neliecina par to, ka prece jau ir pieejama Pickup Paku Bode punktā.

  • Lūdzam atcerēties, ka Pickup Paku Bode punkta darbinieks nevarēs atbildēt uz jautājumiem par Jūsu pasūtītām precēm. Jautājumos par precēm lūdzam vērsties pie interneta veikala klientu apkalpošanas servisa. 

Kā saņemt Pickup Paku Bode sūtījumu?

 

Pickup Paku Bode punkti pieejami visā Latvijā 


   

DPD Classic piegāde ar kurjeru

DPD Classic. Vienkārši, ātri, uzticami.

DPD Classic ir ekonomiskākais risinājums vietējo sūtījumu piegādē, kurā ietilpst standarta piegādes laiks – nākamā darba diena, apdrošināšana līdz pat 520 € un iespēja Internetā izsekot pakas dzīves ciklu. Ir pieejamas dažādas lietderīgas papildus iespējas, piemēram, Sestdienas piegāde, sūtījumu iekraušana/izkraušana, piegāde lielveikalu tīkliem un citas.

DPD Classic – piegāde nākošajā darba dienā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.*
* Atkarīgs no sūtījuma paņemšanas laika.