Hidersine

Čells Hidersine Piacenza 4/4

Pieejamība: 1-2 nedēļas
ID: 1152
Produkta kods: Piacenza

1,290.00€
(Bez PVN: 1,066.12€)

Klix

Klix Pay Later nodrošina pilnībā attālinātu, drošu un ātru aizdevuma noformēšanu. Fizisko un interneta veikalu apmeklētājiem ir iespēja veikt apmaksu, noformējot aizdevumu bez ikmēneša %

Līzinga kalkulators

 

Preces apraksts

Hidersine – ambicioza  angļu firma kas visā pasaulē pazīstama ar saviem izstrādājumiem lociņu instrumentiem! Jau izsenis Hidersine kalofoniji tiek atzīti no lietpratēju un ekspertu puses! Tomēr „Jēkabsonu vijoļdarbnīcai” vislielākais prieks un atklājums ir augstā stīgu instrumentu kvalitāte par salīdzinoši pieejamām cenām!

Mēs izvēlamies tikai kvalitāti un vislabākos materiālus, turklāt mūsu meistaru darbnīcā katrs instruments tiek pārbaudīts un sagatavots spēlēšanai!

Hidersine iet līdzi laikam un piedāvā instrumentus ar Wittner stīgu spriegotājiem un karbona čella kājām kas ne tikai atvieglo skaņošanu,bet arī samazina instrumenta svaru. Turklāt tiek daudz diskutēts par karbona labajām īpašībām skaņas vadīšanā. Ja tomēr patīk klasika- ir arī klasiski un tradicionāli instrumenti!

 

Čells Hidersine Piacenza 4/4

Hidersine Piacenza ir augstas klases instruments. Šī instrumenta būvē izmantoti tikai vislabākie materiāli un daudz izmantots roku darbs. Sevišķi jāatzīmē izmeklētais egles koka augšējās dekas un viļņotās kļavas apaksējās dekas materiāls kas ir galvenais iemesls šī instrumenta augstajai kvalitātei un labajām skaņas īpašībām. Šāds materiāls ir ne vien speciāli jāatlasa, bet arī ilgstoši un pareizi jāapstrādā. Hidersine Piacenza modelis „Jēkabsonu vijoļdarbnīcas” rūpīgo atlasi ir izgājis un ticis atzīts un novērtēts.

RažotājsHidersine
Izmērs4/4
LakaSpirta laka
Virsējā dekaSmalkas šķiedras,atlasīts egles koks
Sāni un aizmugurējā dekaViļņotā kļava ar izteiksmīgu šķiedru
GrifsMelnkoks
TapiņasMelnkoka
StīgturisHidersine
StīgturisWittner ar 4 stīgu mikro tīrskaņotājiem
SteķisHidersine, augstvērtīgs kļavas koks
StīgasHidersine
LociņšBrazīļkoka lociņš
Čella kājaKarbona
SomaIr  (10 mm polsterējums)

 

Preci iespējams iegādāties sadarbībā ar Lateko Līzings

 

 

Instruments pārbaudīts un sagatavots „Jēkabsonu vijoļdarbnīcā” ! Tā ir kvalitātes garantija jau vairāk kā 30 gadus!

 

 * Plašāks apraksts pieejams angļu valodā te pat mūsu mājaslapā!