Raksti mums

* Jāaizpilda obligāti

Focusrite Scarlett 2i4

Vairāk bildes

Focusrite Scarlett 2i4
203,00 €
Focusrite
Apraksts

Detaļas

 • Scarlett 2 I 4

  Scarlett 2i4 ir 2 ieeju/4 izeju USB audio interfeiss, kam ir divi atzīti Focusrite piekšpastiprinātāji un četras augstas kvalitātes skaņas izejas. Iebūvēts vienā anodētā alumīnija karkasā, Scarlett 2i4 ir perfekts audio interfeiss mūziķiem un digitālajiem dīdžejiem.

  Pieslēdzieties

  Savienojiet Scarlett 2i4 ar savu Mac vai PC un gatavojieties muzicēt! Ar pašu labāko digitālo audio tehnoloģiju un dažādām ieejas un izejas iespējām, Scarlett 2i4 notvers un atskaņos jūsu skaņu ar nepārspējamu kvalitāti.

  Bottom of Form

  Pieslēdzies pa tiešo

  Priekšējā panelī ir divas XLR kombo ieejas, lai varat pieslēgt mikrofonus, ģitāras un line līimeņa signālus ar absolūtu pārliecību, ka jūsu skaņa ir drošās rokās. Izmantojiet PAD funkciju skaļām ģitārām un mikrofoniem, izmantojiet DIRECT MONITOR kontroli zema latentuma miksiem ieejas un atskaņošanas signālos.

  Kontrolējiet savus līmeņus

  Uzikāls signālu oreols, lai jūs zinātu, ka jūsu audio līmeņi ir izcilā kvalitātē ierakstīšanai. Zaļa krāsa apzīmē labu līmeni, bet sarkana, ka jūsu audio ir pārāk skaļš un vajag pazemināt līmeņa kontroli.

  Izejas dīdžejiem

  Ar 4 RCA izejā, augstas kvalitātes austiņu izeju un pirmklasīgu audio kvalitāti vienā korpusā, Scarlett 2i4 ir ideāls šodienas digitālajiem izpildītājiem un portatīvo datoru dīdžejiem.

  25 gadu pieredze

  Kopš 1985.gada, Focusrite ir vadošais ražotājs profesionālajā audio laukā. Focusrite ir vadošo mākslinieku, ierakstu studiju un indženieru izvēle visā pasaulē. Šī daudzo gadu pieredze nodrošina Scarlett 2i4 skaņu tik skaistu, kā tā izskats.

  Galvenās īpašības

  Augstas kvalitātes mikrofonu priekšpastiprinātāji – tam ir divi augstas kvalitātes mikrofonu priekšpastiprinātāji. Ar 25 gadu pieredzi analogā aprīkojuma ražošanā, Focusrite ražo labākos mikrofonu priekšpastiprinātājus savā industrijā. Tas apvieno labāko no analogā un digitālā, lai nodrošinātu vadošākās ieejas jūsu skaņai.

   Augstas kvalitātes izejas – Ar dinamisko 105dB ampluā, jūsu mūzika izklausīsies lieliski nākot no Scarlett 2i4 profesionālās analogās konversijas DJ mikserī, galvenajos skaļruņos vai austiņās.

  MIDI ieejas/izejas – Uz aizmugurējā paneļa ir MIDI IN un MIDI OUT porti, nodrošinot savienošanu ar jūsu sintezatora moduļiem un digitālajām klavierēm.

   USB – Paņemiet savu Scarlett 2i4 jebkur! Ar nodrošinātu USB, jūsu Scarlett 2i4 darbosies jebkur, kur būs jūsu portatīvais., kad izmantosiet 48V Phantom power, bez papildus jaudas nodrošinājuma.

   Izturīgs metāla viengabala korpuss – Anodēts alumīnija viengabala kopuss nodrošina, ka  jūsu Scarlett 2i4 izturēs dzīvi kustībā un izskatās lieliski.

   Unikāli signālu oreoli – pastiprinājuma oreoli, kas ir apkārt pastiprinājuma slēdzim katrai ieeja, nodrošinās ērtu veidu, kā noteikt, vai jūsu ierakstīšanas signāls ir pareizs. Tas uzrādīsies zaļš, kad līmenis būs pareizs (virs  -24dBFS). Ja tas kļūst sarkans, jūs zināsiet,ka signāls ir pārāk skaļš un čarkstošs – ja tas notiek, vienkārši samaziniet pastiprinājumu, līdz oreols kļūst zaļš.

   Tiešā monitoringa funkcija – Pagriežat tiešo monitorēšanas kontroli uz priekšējā paneļa, un jūs dzirdēsiet, ko ierakstat caur austiņām vai skaļruņiem, bez signāla nepieciešamības iziet caur datoru. Tas izslēdz latentuma iespēju, kas var traucēt, kamēr ierakstiet.

   Iekļauta Mac un PC programmatūra – Kastītē jūs atradīsiet kodu, kas atslēgs Ableton Live Lite 8 un Focusrite Scarlett pieslēgšanas programmu. Savienojams ar lielāko daļu DAW (digitālajām audio darbstacijām) uz Mac un PC, kas nodrošina EQ, kompresiju, geitu un reverbu – nepieciešamajiem rīkiem, lai uzlabotu savu miksu.

   Specifikācija

  • 2 IN / 4 OUT USB audio interfeiss
  • 96 KHz, 24-bit konversija
  • 2 Focusrite mikrofonu priekšpastiprinātāji
  • Sarkans anodēts alumīnija viegabala korpuss

  Priekšējais panelis

  • 2 line/mic/instrument kombinējošās izejas - Neutrik XLR/ ¼ “ TRS džeku kombo
  • 2 line/inst slēdži
  • 2 iluminējošas “PAD” pogas
  • 2 pastiprinājuma slēdži
  • 2 pastiprinājuma oreola veida slēdži
  • 48V Phantom power slēddži
  • MIDI aktivitātesindikatori LED indicator
  • USB savienojuma LED indikators
  • “DIRECT MONITOR” kontrole
  • “STEREO/MONO” slēdzis tiešai monitorēšanai
  • Milzīgs monitors līmeņu izsaukšanai (kontrolē austiņu un line līmeņa izejas)
  • austiņu izeja - ¼” TRS džeks
  • Austiņu līmeņa slēdzis
  • “HEADPHONE SOURCE” slēdzis

  Aizmugurējais panelis

  • 2 līdzsvarotas monitra izejas – TRS (kanāli 1-2)
  • 4 nelīdzsvarotas izejas – RCA Phono (kanāli 1-4)
  • MIDI IO
  • USB 2.0 ports
  • Kensington Lock slots

  Iekļautā programmatūra

  • Ableton Live Lite 8
  • Focusrite Scarlett pieslēgšanās komplekts
  • Novation Bass Station
  • Loopmasters content

  Analogas ieejas izpildījums

  Mic

  Frekvences atbalsts

  20Hz - 20kHz +/- 0.1 dB

  THD+N

  < 0.002% (minimāls pastiprinājums, -1dBFS ieeja ar  22Hz/22kHz bandpass filtrs)

  Vienāds ieejas troksnis (EIN)

  < -120dB: mērīts 55dB, 150Ω pastiprinājumā (20Hz/22kHz bandpass filtrs)

  Pastiprinājuma ampluā

  +10dB to +55dB   (0dB to +45dB)

  Maksimālais ieejas līmenis

  +3.5dBu

  Line

  Frekvences atbalsts

  20Hz - 20kHz +/- 0.1dB

  THD+N

  < 0.01%

  Troksnis

  -90 dBu (22 Hz/22KHz bandpass filtrs)

  Signal to Noise Ratio

  > 100dB

  Pastiprinājuma ampluā

  -10dB to +35dB (-20dB to +25dB kad darbojas pads)

  Max Input Level

  +26dBu (at 1% THD+N)

  Instrumenti

  Frekvences atbalsts

  20Hz - 20kHz +/- 0.1dB

  THD+N

  0.0025

  Troksnis

  -87dBu (22Hz/22kHz bandpass filtrs)

  Pastiprinājuma ampluā

  +10dB to +55dB (0dB to +45dB kad darbojas pads)

  Max ieejas līmenis

  +3dBu   (+13dBu)

  Analogās izejas izpildījums

  Nomināls izejas līmenis

  0dBFS = +10dBu, līdzsvarots

  0dBFS = +5.5bBu, nelīdzsvarots

  Frekvences atbalsts

  20Hz - 20kHz +/- 0.2dB

  THD+N

  < 0.0015%, līdzsvarots (-1dBFS input 22Hz/22kHz bandpass filtrs)

  < 0.03 %, nelīdzsvarots (0dBFS input 22Hz/22kHz bandpass filtrs)

  Izejas pretestība

  < 12Ω

  Jaudas izeja  32Ω

  24mW

  Digitālais izpildījums

  Laika avoti

  Tikai iekšējais laiks

  A-D dinamikas ampluā

  105dB 'A-svara (visas ieejas).  Pārveidotāja chipset A-D dinamikas ampluā 114dB

  D-A dinamikas ampluā

  104dB 'A-svara visas izejas).  Converter chipset D-A dinamikas ampluā 114dB

  Atbalstītie modeļi

  44.1 KHz, 48 KHz, 88.2 KHz, 96 KHz

  Crosstalk

  Ieeja uz ieeju

  Labāk kā 90dB

  Izeja uz izeju

  Labāk kā 90dB

  Ieeja uz izeju

  Labāk kā 85dB

  Ieeja

  Ring LED lit Green

  Labs signāls (-24 dBFS)

  Ring LED lit Red

  Signāls par daudz (0dBFS)

  Izmērs un svars

  Augstums

  48 mm 

  Platums

  210 mm 

  Dziļums

  140 mm 

  Svars

  890 g 

   

 • 2 gadu SIA Mūzika garantija

 • [email protected] / tel. 29507001 / tel. 67212095  • RU

   

  Focusrite 2 i 4


  Описание FOCUSRITE Scarlett 2i4 USB:

  Scarlett 2i4, наряду с популярным 2i2 и другими продуктами, принадлежит к последнему поколению звуковых USB-интерфейсов от компании Focusrite. Этот интерфейс с 2 входами и 4 выходами сочетает доступную цену, кросс-платформную совместимость, богатые функциональные возможности и лучшее качество звучания в своем классе. Это великолепный выбор как для музыканта, так и для DJ в элегантном и прочном цельном корпусе из анодированного алюминия.
  Scarlett 2i4 —идеальный выбор для музыканта. Это — два первоклассных микрофонно-линейно-инструментальных предусилителя Focusrite с универсальными разъемами XLR/TRS на лицевой панели, профессионального уровня АЦ-/ЦА-преобразователи с частотой 96 кГц и разрядностью 24 бит, а также высочайшее качество передачи звука по всему аудиотракту.
  Фантомное питание +48 В позволяет использовать высококачественные конденсаторные микрофоны, что делает Scarlett 2i4 оптимальным выбором для записи гитары и вокала, или, например, стереозаписи фортепиано. Музыканты оценят режим прямого мониторинга, который полностью устраняет задержку по входу/выходу звукозаписывающей программы. Исполнители смогут записываться в реальном времени, контролируя себя через мониторы с нулевой задержкой — в особенности удобен специальный регулятор для быстрого плавного переключения между прямым мониторингом и воспроизведением звукозаписывающей программы. Подобно другим интерфейсам из серии Scarlett, данный прибор оборудован инновационным светодиодным индикатором “signal halo”, который расположен вокруг регулятора и показывает наличие сигнала в канале (зеленый цвет) и перегрузку по входу (красный цвет), в то время как серебристый регулятор громкости большого диаметра обеспечивает полноценное и точное управление уровнем сигнала на мониторах, занимаетесь ли вы сведением музыкального проекта или просто прослушиваете отдельные треки — уровень громкости всегда будет у вас под контролем.
  Рядом с двумя предусилителями Focusrite расположены четыре выхода на разъемах RCA, причем два из них продублированы на симметричных разъемах TRS. Это, в сочетании с выходом на наушники с высоким уровнем громкости и гибким мониторингом, делает Scarlett 2i4 идеальным выбором для «цифровых» DJ. Скоммутируйте выходы 1 & 2 с активными колонками и используйте выходы 3 & 4 для предварительного контроля, или же просто подключите все четыре выхода к микшеру. Качество установленного преобразователя гарантирует просто потрясающий звук с компьютера. Переключатель A/B служит для переключения мониторинга любой из двух выходных стереопар на наушники — не правда ли, это именно то, о чем мечтает любой DJ?
  Scarlett 2i4 также оборудован входом и выходом MIDI, что позволяет записывать музыку и управляющие данные с MIDI-клавиатур и контроллеров, а также воспроизводить MIDI-записи через музыкальные инструменты и звуковые модули и тут же записывать их через TRS-входы Scarlett 2i4.
  В комплект поставки Scarlett 2i4 входит восхитительный набор программных инструментов, позволяющих сразу же приступить к обработке музыкальных записей. В последнюю версию пакета Focusrite Scarlett Plug-in Suite включены VST-/AU-/RTAS-плагины Compressor, Reverb, Gate и EQ. Также в комплект поставки входит набор Focusrite Xcite+ с программой для создания музыки Ableton Live Lite, программный синтезатор Novation Bass Station и более 1 Гб бесплатных сэмплов от компании Loopmasters.
  Scarlett 2i4 обеспечивает высококачественный звук формата 24 бит/96 кГц для любых компьютеров Macintosh и Windows, оборудованных портом USB 2.0, причем питание прибора осуществляется по шине USB. Для того чтобы приступить к работе, просто возьмите USB-кабель из комплекта поставки и подключите Scarlett 2i4 к компьютеру.

  Ключевые особенности
  •    Два высококачественных предусилителя Focusrite
  •    Цельный корпус из анодированного алюминия
  •    Светодиодные сигнальные индикаторы (зеленый цвет — нормальный сигнал, красный — перегрузка)
  •    Высококачественный USB-аудиоинтерфейс формата 24-бит/96 кГц
  •    Динамический диапазон записи/воспроизведения > 105 дБ
  •    Регулятор Mixer для прямого мониторинга (уровень микса между прямым сигналом и воспроизведением со звукозаписывающей программы)
  •    Питание по шине USB
  •    Два комбо-входа Neutrik
  •    Выходы TRS (1 & 2) и RCA (1-4) на тыльной панели
  •    Вход и выход MIDI
  •    Усилитель для наушников с отдельным регулятором громкости
  •    Переключатель источника сигнала для наушников, позволяющий выбрать любую пару выходов для контроля
  •    Отключаемое фантомное питание
  •    Переключение чувствительности -10 дБ на всех входах
  •    Большой регулятор громкости мониторов

   


   

   

  ENG

 •  

  Focusrite 2 i 4

  Robust 2 in, 4 out USB powered recording interface.

  The Focusrite Scarlett 2i4 is a robust 2 in / 4 out USB recording interface that combines affordability, cross-platform operation, a comprehensive feature set and the best audio performance in its class. It's a perfect match for both the musician and the digital DJ - and it comes in an elegant, road-ready anodized aluminum unibody case.

  Scarlett 2i4 is a great tool for any musician, with its two award-winning Focusrite microphone/line/instrument preamps accessed via universal front-panel XLR/TRS sockets, combined with professional 24-bit, 96kHz conversion, plus class-leading analogue and digital design from input to output to ensure pristine audio quality throughout the signal path.

  With its 48V phantom power capability, Scarlett 2i4 is perfect for recording guitar, vocal, or even stereo piano, with high-quality condenser mics. You will love the direct monitoring mode, which removes the latencies associated with listening back to the input signal through the DAW. You can record into the DAW in real time, whilst hearing a zero latency monitor feed from their input sources, controlled by a single knob for easy blending between direct monitoring and DAW playback. In common with other interfaces in the Scarlett series, input level controls feature a novel LED "signal halo" around the knob that indicates signal presence (green) and input overload (red), while a large-diameter silver volume knob gives you full and accurate control over monitor levels at all times, so whether you are mixing your music, or listening back to the track, the levels will always be in your control.

  Alongside the two Focusrite preamps are four RCA phono outputs, two of which are also available on balanced TRS sockets. These, coupled with the high-level headphone output and flexible monitoring capability make Scarlett 2i4 ideal for digital DJs. Send outputs 1 & 2 to the main PA and use 3 & 4 for cueing, or send all four to a mixer. The converter performance ensures that the quality of the audio streamed from the computer is sonically superb. An A/B source switch for monitoring either of two stereo output pairs via the high-level headphone output provide everything that's required from a DJ interface.

  MIDI input and output are included in Scarlett 2i4, allowing capture of performances with MIDI keyboards and controllers and the ability to play parts out to instruments and sound modules, recording their audio via 2i4's TRS inputs.

  Scarlett 2i4 comes complete with an excellent package of software tools to help you get your music down straight away. The latest version of the Focusrite Scarlett Plug-in Suite includes Compressor, Reverb, Gate and EQ in the form of VST/AU/RTAS plug-ins. Focusrite's established Xcite+ bundle is also included, which features Ableton Live Lite (for all your production, performance and compositional needs), Novation's Bass Station soft synth and over 1GB of royalty-free samples from Loopmasters.

  Scarlett 2i4 delivers high quality, 24-bit 96kHz audio to and from both Macintosh and Windows computers with USB 2.0 capability - and it's bus powered so you only need to plug in the included USB cable to start making music.

  FEATURES Audio Quality

  • Max bit depth: 24-bit
  • Max sampling rate: 96kHz

  Inputs

  • Total inputs: 2
  • Mic preamps: 2
  • XLR/TRS combo jacks: 2
  • XLR only jacks: 0
  • 1/4" only jacks: 0
  • S/PDIF in: 0
  • ADAT/optical in: 0
  • RCA in: 0

  Outputs

  • Total outputs: 4
  • XLR out: 0
  • 1/4" out: 2 (TRS balanced)
  • S/PDIF out: 0
  • ADAT/optical out: 0
  • RCA out: 4

  Other Connectivity

  • Computer connection: USB 2.0
  • MIDI I/O: 5-pin In/Out
  • Headphone output(s): 1
  • Word-clock I/O: Not applicable

  Onboard Features

  • Platform compatibility: Mac & Windows
  • Phantom power: Yes
  • Direct monitoring: Yes
  • Onboard DSP: No
  • Metering: Halo LEDs
  • Display: No
  • Latency control: No
  • Monitor control: Yes
  • Headphone control: Yes

  Other

  • Width: 8.3" (210mm)
  • Height: 1.9" (48mm)
  • Depth: 5.5" (140mm)
  • Weight: 2 lb.
  • Construction: Unibody metal case
  • Rack-mountable: No
  • Included software: Ableton Live Lite, Novation Bass Station, Focusrite Scarlett Suite

  Flex your recording muscles, and powerlift your productions with the Scarlett 2i4.

  SPECIFICATIONS

  Scarlett 2i4 USB Audio Interface

  • Mic
  • Frequency Response 20Hz - 20kHz +/- 0.1 dB
  • THD+N < 0.002% (minimum gain, -1dBFS input with 22Hz/22kHz bandpass filter)
  • Equivalent Input Noise (EIN) < -120dB: measured at 55dB of gain with 150Ω termination (20Hz/22kHz bandpass filter)
  • Gain Range +10dB to +55dB (0dB to +45dB when pad is engaged)
  • Max Input Level +3.5dBu
  • Line
  • Frequency Response 20Hz - 20kHz +/- 0.1dB
  • THD+N < 0.01% (‘A' weighted measured with +16dB input gain -1dBFS at output and 22Hz/22kHz bandpass filter)
  • Noise -90 dBu (22 Hz/22KHz bandpass filter)
  • Signal to Noise Ratio > 100dB
  • Gain Range -10dB to +35dB (-20dB to +25dB when pad is engaged)
  • Max Input Level +26dBu (at 1% THD+N)
  • Instrument
  • Frequency Response 20Hz - 20kHz +/- 0.1dB
  • THD+N 0.0025% (‘A' weighted measured with 16dB input gain, -1dBFS at output and 22Hz/22kHz bandpass filter)
  • Noise -87dBu (22Hz/22kHz bandpass filter)
  • Gain Range +10dB to +55dB (0dB to +45dB when pad is engaged)
  • Max Input Level +3dBu (+13dBu pad in)
  • Analogue Output Performance
  • Nominal Output Level
  • 0dBFS = +10dBu, balanced
  •  
  • 0dBFS = +5.5bBu, unbalanced
  •  
  • Frequency Response 20Hz - 20kHz +/- 0.2dB
  • THD+N
  • < 0.0015%, balanced (-1dBFS input 22Hz/22kHz bandpass filter, un-weighted)
  •  
  • < 0.03 %, unbalanced (0dBFS input 22Hz/22kHz bandpass filter)
  •  
  • Output Impedance < 12Ω
  • Power Output into 32Ω 24mW
  • Digital Performance
  • Clock sources Internal clock only
  • A-D Dynamic Range 105dB 'A-weighted' (all inputs). Converter chipset A-D dynamic range 114dB
  • D-A Dynamic Range 104dB 'A-weighted' (all outputs). Converter chipset D-A dynamic range 114dB
  • Supported sample rates 44.1 KHz, 48 KHz, 88.2 KHz, 96 KHz
  • Crosstalk
  • Input to Input Better than 90dB
  • Output to Output Better than 90dB
  • Input to Output Better than 85dB
  • Input Metering
  • Ring LED lit Green Signal present (-24 dBFS)
  • Ring LED lit Red Signal overload (0dBFS), peak held for approximately 1 second
  • Weight and Dimensions
  • Height 48 mm
  • Width 210 mm
  • Depth 140 mm
  • Weight 890 g

   

Līzings

Līzings

logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR*
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR*
Kredīta summa - 0.00 EUR*
Aizņēmuma likme - 0.00 
Kopējā apmaksas summa - 0.00 EUR*
Gada procentu likme (GPL) - 0.00 

* veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!
Atsauksmes
[profiler]
Memory usage: real: 17825792, emalloc: 16694368
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem