Raksti mums

* Jāaizpilda obligāti

BlackStar HT-5 (Valve Head 5W)

Vairāk bildes

BlackStar HT-5 (Valve Head 5W)
439,00 €
BlackStar HT-5 Valve Head
Apraksts

Detaļas

Blackstar HT-5 5 Watt valve head with reverb 

Tātad tu beidzot esi sācis spēlēt ar lielajiem puikām un vēlies sev iegādāties galvu ar kabinetu. Apsveicu! Bet tu gribi kaut ko, kas ir maziņš, lai neaizņemtu daudz vietas, jo mašīnā jau visu vietu aizņēma bungas un solista ego, taču nevēlies nekādu lētā, nekvalitatīvā gala galvu, kas skanēs tāpat kā tavs mazais 15 vatu kombis mājās. Ko darīt? Nu, Blackstar nāk tev palīgā, ar savu jauno un mazo, taču vareno Blakstar HT-5 lampu galvu!

Lai gan izmēros tas ir maziņš, tā jauda ir visnotaļ varena – tas spēj pieslēgties pat pie lielajiem 4 x 12 collu kabinetiem! Apbrīnojami! Un papildus vēl tam – tas ir lampu! Tev ir pieejams ekvalaizers, clean un overdrive kanāli, kā arī reverbs, lai padarītu tavu skaņu plašāku un krāšņāku! Šī galva ne tikai parādīs to, cik labs ģitārists tu esi, bet arī padarīs tavu skanējumu daudz patīkamāku pārējiem! 

Mēs iesakām šo galvu kopā ar Blackstar HT-5 1x 12 collu kabinetu, jo kopā tie skan vienkārši kolosāli. Nāc un ietestē! Raiņa bulvāris 31 ! Bez brīvdienām! 

The Blackstar HT-5H tube guitar amp is ideal for studio work or practice, packing all the great tone and innovative features of the award-winning HT tube pedals into a 2-channel, footswitchable tube amp format. The Blackstar amp head's patent-applied-for ISF (Infinite Shape Feature) circuit gives you infinite adjustment over the characteristics of the tone control network and takes your tone from the USA to the UK and anywhere in-between. So now you can effectively design your own tone and finally find "that sound in your head."

Ideal for home and studio use, the Blackstar HT-5H tube amplifier head sounds full and toneful even at the lowest volume level thanks to a brand-new tube power amplifier topology designed by Blackstar engineers. The power amp is a low-powered, push-pull design which produces the crunch and breakup characteristics of a traditional 100W output stage but at a much lower volume.

The Blackstar HT-5H also has a speaker-emulated output, further enhancing its studio credentials and allowing any guitarist to get amazing tube tone straight to tape or disk, or through headphones. It also features the unique 4x12/1x12 voicing switch, allowing you to change the tonal characteristics of the emulated signal between 2 emulated cabinet types.

Add to this an effects loop with switchable level along with 16-ohm and 8-ohm speaker outputs allowing you to run the amp into an external speaker cabinet of your choice, and you have everything you need for recording or practicing.

The fantastic tonal control of Blackstar HT pedals in a 5W amp head”it's got the sound you're looking for.

 • Innovative 5-watt valve combo
 • 1xECC83 and 1x12BH7
 • Unique push/pull power amp design
 • Award-winning HT Pedal preamp
 • Two footswitchable channels
 • Enhanced tone controls
 • Patent-Applied-For Infinite Shape Feature (ISF)
 • Fully equipped for studio or practice
 • Speaker emulated output with 1x12 or 4x12 voicing
 • Effects loop with effects level switch
 • Footswitch included
 • Cool vintage styling
Līzings

Līzings

logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR*
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR*
Kredīta summa - 0.00 EUR*
Aizņēmuma likme - 0.00 
Kopējā apmaksas summa - 0.00 EUR*
Gada procentu likme (GPL) - 0.00 

* veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!
Atsauksmes