Raksti mums

* Jāaizpilda obligāti

BlackStar Flay 3 (black)

Vairāk bildes

BlackStar Flay 3 (black)
65,00 €
BlackStar Flay 3 Black
Apraksts

Detaļas

Blackstar Fly series 3 Watt mini amplifier, black/cream

 

Vai tev ir kādreiz gadījies tā, ka tu gribētu paspēlēt elektrisko ģitāru kaut kur ārpus savas mājas, taču tev ir tikai pastiprinātājs, kuram ir nepieciešama strāva no kontakta vai arī tas sver vismaz 10 kg? Vari vairs neuztraukties! Blackstar Fly ir mazs, kompakts, kvalitatīvs un unikāls pastiprinātājs, kas spēs izgāzt sienas jebkurai leļļu mājai!

Mēs visi esam saskārušies ar mini kombīšiem, taču lielākā daļa no viņiem ir ļoti ierobežoti to skaņā un kvalitāte ir tikpat augsta kā iespraužot vadu kartupelī, taču Blackstar ir izveidojuši pavisam mazu, ar mazas jaudas patēriņu kombi, kuram ir daudz funkcijas! Cleans skan tā kā cleans, nevis, kā piemēram, Marshall mini kombim, kuram ir tikai pieejams drives (man jau nav iebildums, tikai tas drives ir drausmīgs), taču var arī uzslēgt tādu drivu, ka vari izārdīties līdz nemaņai, taču galvenais ir skanējums un tici man, skaņa ir tīra un skaidra, tieši tā kā būtu jābūt jebkuram pastiprinātājam!

Kombī ir arī tape delays, kuru tu vari regulēt pēc intensitātes! Kurā vēl mini kombītī ir pieejama tāda iespēja?! Un pēdējais punkts, kas liks tavai galvai uzsprāgt – tu vari savienot divus kopā, lai radītu sev stereo skaņu un ja vēlies, vari arī tos lietot kā kvalitatīvus pastiprinātājus savam datoram vai telefonam! Pietiek pieciest, laiks izbaudīt! Nāc un ieķer sev vienu maziņo Salons Mūzika un izbaudi!

------------------------------------------------------------------------------------------

The FLY 3 is an innovative, cutting edge 3 watt mini amp which combines two channels, tape delay and the Blackstar patented Infinite Shape Feature (ISF) to create the perfect compact and portable guitar amplifier. It's advantageously small and packs a punch with big TONE, even at the lowest volumes.

The ISF allows you to infinitely change the sound of your FLY 3, which gives you endless possibilities on the tone of your amp. The FLY 3 also features tape delay effects, allowing you to make your amp output resonate during play.

The FLY 3 also comes with an MP3 / LINE IN jack built in, allowing you to connect to your MP3 player, mobile phone, laptop, tablet etc. and jam along to your favourite tracks; the Emulated Output jack can also be used with headphones. Capable of being battery powered, you can take the FLY 3 with you wherever you go as a set of portable speakers.

  • 3 Watt compact mini guitar amp
  • 2 channels - Clean and Overdrive
  • Patented ISF (Infinite Shape Feature)
  • Digital 'tape' delay effect
  • MP3 / Line In for jamming along or listening to music
  • Emulated Line Out for 'silent' practice or recording
  • 3" speaker producing true Blackstar tones
  • Battery or DC powered
  • Revolutionary sonic performance
Līzings

Līzings

logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR*
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR*
Kredīta summa - 0.00 EUR*
Aizņēmuma likme - 0.00 
Kopējā apmaksas summa - 0.00 EUR*
Gada procentu likme (GPL) - 0.00 

* veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!
Atsauksmes